Tururu~~

Opis forum


#1 2009-02-21 16:46:05

Szuuu.

Mhroczny Różowy Jednorożec

Zarejestrowany: 2009-01-17
Posty: 65
Punktów :   

opowiadanie interaktywne 1 - "Czerwony Kapturek"

Akcja „Czerwonego Kapturka” rozgrywa się we współczesnych czasach. Tytułowy Kapturek to młoda dziewczyna o zaburzeniach psychicznych, pasjonująca się satanistycznymi rytuałami. Babcia - poczciwa starowinka, która za młodu słynęła z najmocniejszej głowy w miasteczku.  Wilk zaś przedstawiony został  w świetle dilera narkotykowego.
Stwórzmy piękną historie dziejącą się w ponurym świecie, nie bójmy się brutalnych tudzież odważnych scen, ale też nie odchodźmy od literackiego oryginału. Jak potoczy się znajomość Wilka z Kapturkiem? Kim będzie Gajowy? Jakie mroczne sekrety skrywa przed światłem dziennym Babcia? To wszystko dopiero przed nami .

Miłej zabawy i lektury!



Post scriptum:
Pierwszy frag. został wspólnie opisany przez Szuuu. i Puru~









Czerwony Kapturek wędrował sobie wesoło do babci, dzielnie pokonując  ponury las.Cienie rzucane przez drzewa przyprawiały dziewczynkę o dreszcze, a świetliste promienie słońca raz za razem padały na małą, żółtą bransoletkę , która świadczyła  o jej chorobie psychicznej. Stukot  okutych rozmaitym żelastwem chodaków dodawał jej otuchy, bowiem dnia dzisiejszego droga do babci wydawała się dziwnie obca.
Dziewczynka spojrzała na swój cień, który  świecił na czerwono. "Hej Lucek, co powiesz ciekawego?" spytał Kapturek nie ukrywając podniecenia. Szkarłatna poświata odpowiedziała milczeniem. Przechadzając się po lesie dziewczynka usłyszała szelest. Odwróciła się, aby sprawdzić czym jest źródło powstałego dźwięku. Przed jej oczami ukazała się postać wyjątkowo urodziwego człowieka. Znała go z opowieści babci - był to tutejszy diler, wołali na niego Wilk.


yhymmm.

Offline

 

#2 2009-02-21 18:26:51

Puru~

Mhroczny Różowy Jednorożec

Zarejestrowany: 2009-01-17
Posty: 67
Punktów :   

Re: opowiadanie interaktywne 1 - "Czerwony Kapturek"

"Te Kapturek, twoja babcia jest mi winna niezłą sumkę. Może ty za nią zapłacisz? W naturze oczywiście..." Wysapał przybliżając się do Kapturka Wilk. Przerażona dziewczynka sięgnęła do swojego wiklinowego koszyczka i wyjęła z niego paralizator. Widok ten, jak groźba odwyku odciągnął Wilka od myśli zgwałcenia schizofreniczki. "Spieprzaj Wilk, zajęta jestem, a ciebie karali już za probe gwałtu, zapomniałeś?" Diler rzucił ostatnie spojrzenie w stronę małej, po czym bluzgając we wszystkie strony odszedł. Po chwili dziewczynka usłyszała wołanie Wilka: "Pożałujesz jeszcze!!", ignorując te słowa, mała sucz ruszyła w dalszą podroż.


http://i166.photobucket.com/albums/u110/Hanibal32167/2aa0a8e04d8d6105ee4756bos2.gif

Offline

 

#3 2009-03-25 15:27:19

Szuuu.

Mhroczny Różowy Jednorożec

Zarejestrowany: 2009-01-17
Posty: 65
Punktów :   

Re: opowiadanie interaktywne 1 - "Czerwony Kapturek"

Leśna ścieżka ciągnęła się jak tania guma… do żucia oczywiście. Czerwony Kapturek  wracał co raz myślami do wcześniejszej sytuacji.
-„Przecież był tak blisko mnie. Wyraźnie czułam jego kuszący zapach. Czarował mnie swym aksamitnym głosem. Przecież wystarczyłby  jeden nieuważny ruch, a byłabym… uh, nawet nie chce wiedzieć czym bym była! Dosłownie dzieli nas centymetry….” – dziewczyna  zatrzymała się.
- „ Co ty pierdzielisz moja droga?!” – warknęło druga Ja Kapturka. – „ Ty się lepiej ciesz, że Lucyfer miał nas wtedy w opiece. I ty się głupia ciesz, że to JA byłam przy głosie. Ty jak nic dała byś dupy… Jesteś żałosna.”
-„ Nie mów tak!  Moja cnota jest  dobrze pilnowana i nic ci do tego !”
-„ Jaka ty tępa… jesteśmy w JEDNYM ciele. Zapomniałaś?”
-„Motyla noga! Okrutny losie, za jakie grzechy dane mi jest dzeilić z nią los?"
-„MILCZ!”

Prowadząc wewnętrzną walkę dziewczyna ruszyła dalej przed siebie.


yhymmm.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lrrp.pun.pl www.scooterygostynteam.pun.pl www.regesta.pun.pl www.anime-school-life.pun.pl www.fir.pun.pl